Oficjalnie: Abwo odchodzi z Zagłębia

Oficjalnie: Abwo odchodzi z Zagłębia
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Zagłębie Lubin

Nigeryjski skrzydłowy po trzech latach odchodzi z Zagłębia Lubin.

Abwo był zawodnikiem Zagłębia od 2010 roku. Początkowo był wypożyczony z węgierskiego Lombard Papa FC na okres pół roku z opcją transferu definitywnego. W 2011 podpisał trzyletni kontrakt z "Miedziowymi". Strony nie zdecydowały się przedłużać umowy.

W sezonie 2013/2014 Abwo wystąpił w 28 meczach i zdobył sześć goli. Nowy klub wicemistrza świata U-20 z 2005 roku nie jest jeszcze znany.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Juventus wybrał Pirlo! Juventus wybrał Pirlo! Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy