OFICJALNIE: Adam Majewski trenerem Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Adam Majewski trenerem Stomilu Olsztyn
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o zatrudnieniu Adama Majewskiego.

46-letni trener podpisał z olsztyńskim klubem kontrakt ważny do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia. Majewski został następcą Piotra Zajączkowskiego.

- Jego pomysł na prowadzenie zespołu i rozwój drużyny przekonał nas do obsadzenia go w roli szkoleniowca Stomilu - powiedział dyrektor sportowy klubu, Sylwester Czereszewski.

Majewski jako zawodnik rozegrał 280 meczów w Ekstraklasie (17 bramek). Złożyły się na to występy w Wiśle Płock, Lechu Poznań, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i Legii Warszawa. Z zespołem ze stolicy naszego kraju pomocnik zdobył mistrzostwo Polski oraz Puchar Ekstraklasy. Przez chwilę grał również w greckim Panioniosie.

Jeśli chodzi o karierę szkoleniową Majewskiego, przez wiele lat był on asystentem Marcina Kaczmarka w Wiśle Płock. W 2018 roku objął z kolei rezerwy klubu. W sezonie 2019/2020 zajęły one dziewiąte miejsce w tabeli IV ligi.

Stomil, którego prezesem jest inny był piłkarz - Wojciech Kowalewski, plasuje się na czternastej lokacie w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy