OFICJALNIE: Admir Mehmedi zakończył czteroletni pobyt w VfL Wolfsburg. Szwajcar przeniósł się do Turcji

OFICJALNIE: Admir Mehmedi zakończył czteroletni pobyt w VfL Wolfsburg. Szwajcar przeniósł się do Turcji
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Antalyaspor

Admir Mehmedi przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z VfL Wolfsburg do Antalyasporu.

Reprezentant Szwajcarii stracił w ubiegłych rozgrywkach miejsce w wyjściowym składzie „Wilków” i dlatego przed startem obecnych otrzymał wolną rękę na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy.

Ofensywny zawodnik nie zdecydował się jednak na opuszczenie szeregów niemieckiej drużyny i zamierzał podjąć walkę o odzyskanie utraconej pozycji.

30-letni piłkarz poniósł na tym polu kompletnie fiasko, ponieważ w rundzie jesiennej wystąpił w zaledwie dwóch meczach VfL Wolfsburg. W związku z tym Admir Mehmedi otworzył się na rozstanie z zespołem w trakcie zimowego okna transferowego.

Z dostępności napastnika postanowili skorzystać przedstawiciele Antalyasporu, którzy za namową trenera Nuri Şahin, dopięli wszystkie formalności związane ze sprowadzeniem Szwajcara.

Były gracz FC Zürich, Dynama Kijów, Freiburga i Bayeru Leverkusen przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Mehmedi rozstał się z „Wilkami” po rozegraniu łącznie 84 spotkań, w których zdobył 13 bramek oraz zanotował 14 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy