OFICJALNIE: Agoumé i Chabot w Spezii

OFICJALNIE: Agoumé i Chabot w Spezii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spezia Calcio

Spezia Calcio pozyskała Luciena Agoumé i Juliana Chabota.

Beniaminek Serie A czyni ostatnie szlify przed startem sezonu. Z tego też względu pozyskano w ostatnich godzinach dwóch nowych piłkarzy.

Do drużyny prowadzonej przez Vincenzo Italiano dołączyli Lucien Agoumé i Julian Chabot.

Pierwszy z nich jest uważany za duży talent. W ostatnim czasie był związany z Interem Mediolan. Tam jednak występował bardzo rzadko, dlatego Antonio Conte postanowił go wypożyczyć.

Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Nie znalazła się w niej opcja na wykup.

Kameruńczyk to wychowanek Sochaux. Właśnie z tej drużyny trafił latem minionego roku do wspomnianego Interu za kwotę czterech i pół miliona euro.

Od tamtej pory defensywny pomocnik rozegrał w Serie A trzy mecze.

Warto wspomnieć, że jest on reprezentantem Francji do lat 18.

Jeśli chodzi o drugiego z przytoczonych powyżej graczy, to on podobnie, jak Agoumé, przenosi się do beniaminka na zasadzie transferu czasowego. Ostatnio był powiązany z Sampdorią.

Strony doszły do porozumienia i w tym przypadku kontrakt również będzie ważny do 30 czerwca 2021 roku. W tym przypadku znalazła się jednak możliwość wykupu po wspomnianym okresie.

W poprzednim sezonie rozegrał on dziewięć meczów. Udało mu się w tym czasie raz trafić do siatki rywala.

Spezia zainauguruje ligowe rozgrywki w niedzielę. Jej rywalem będzie Sassuolo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy