OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę!

OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BBC| Ahmed Musa

Nigeryjskie Kano Pillars pozyskało Ahmeda Musę, który jednak zastrzegł, że w każdej chwili może sobie poszukać lepszego miejsca do gry.

Musa pozostawał bez klubu od października 2020 roku. Wówczas to postanowił poszukać nowych wyzwań i rozstał się z saudyjskim Al-Nasr Riad.

Od tamtej pory rozglądał się za nowym klubem. Żadna z ekip nie była jednak w stanie sprostać jego wymaganiom, dlatego też pozostawał bez pracodawcy.

Dopiero w ostatnich dniach pojawiły się informacje odnośnie do przyszłości napastnika. Dziś natomiast poinformowano, że podpisał on kontrakt z nowym klubem.

Od teraz Musa będzie występował w Kano Pillars. Jest to zespół, w którym stawiał on zresztą pierwsze piłkarskie kroki i to właśnie stamtąd wypłynął na wody europejskiej piłki.

Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku. Zastrzegł również, że jeśli pojawi się dla niego jakaś stosowna oferta, to opuści klub.

- Będę starał się pomóc nowej drużynie i na pewno wspólnymi siłami będziemy chcieli poprawić wizerunek ligi nigeryjskiej. Kano Pillars zajmuje zresztą w moim sercu szczególne miejsce - stwierdził.

Musa w przeszłości grał dla takich klubów jak między innymi CSKA Moskwa oraz Leicester City.

Jego nowy pracodawca to po 19 kolejkach wicelider nigeryjskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy