OFICJALNIE: Aidoo w Celcie Vigo

OFICJALNIE: Aidoo w Celcie Vigo
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RC Celta Vigo

Celta Vigo poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu o pozyskaniu Josepha Aidoo.

23-latek nie tak dawno wrócił z Pucharu Narodów Afryki, gdzie przebywał wraz z reprezentacją Ghany. Ostatecznie rozegrał na turnieju jedno spotkanie, a jego kadra narodowa zakończyła przygodę na 1/8 finału.

Tym samym nie stało na przeszkodzie nic, aby środkowy obrońca przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Celtą Vigo. Obie strony związały ze sobą przyszłość do 30 czerwca 2024 roku.

Wcześniej Hiszpanie wypracowali z Genkiem warunki transferu definitywnego za kwotę pięciu milionów euro. „Los Celestes” w oficjalnym komunikacie wyróżnili u stopera jego doskonałe warunki fizyczne (184 centymetry wzrostu), zwinność oraz umiejętność wyprowadzania futbolówki.

Jego liczby z ubiegłej kampanii prezentują się następująco: 41 meczów i dwa trafienia.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy