OFICJALNIE: Aleksander Jagiełło i Maciej Spychała w Chojniczance Chojnice

OFICJALNIE: Aleksander Jagiełło i Maciej Spychała w Chojniczance Chojnice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Aleksander Jagiełło i Maciej Spychała trafili do Chojniczanki Chojnice.

24-letni Jagiełło przeniósł się do pierwszoligowca na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Piasta Gliwice. Skrzydłowy, który w przeszłości szkolił się w Legii Warszawa, w tym sezonie nie rozegrał ani jednego spotkania w Ekstraklasie. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wybiegał na murawę dwa razy.

21-letni Spychała został wypożyczony przez Chojniczankę z Wisły Płock. Pomocnik również spędzi w niej drugą część sezonu, ale klub z Chojnic będzie miał możliwość jego wykupu. W tym sezonie Spychała nie rozegrał ani jednego meczu w pierwszym zespole Wisły.

To pierwsze zimowe transfery Chojniczanki.

Po 20 kolejkach drużyna z Chojnic zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Na koncie ma 16 punktów i traci cztery „oczka” do bezpiecznej lokaty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy