OFICJALNIE: Alen Halilović nie składa broni. Nowy klub Chorwata

OFICJALNIE: Alen Halilović nie składa broni. Nowy klub Chorwata fot. Birmingham City
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Birmingham City

Alen Halilović będzie występował w Birmingham City. Angielski klub właśnie potwierdził jego zakontraktowanie.

Chorwacki ofensywny pomocnik związał się z Birmingham umową ważną do 30 czerwca 2021 roku. Dołączył do niego na zasadzie wolnego transferu. Kilka tygodni temu rozstał się bowiem z Milanem.

24-letniemu Haliloviciowi zależało na znalezieniu klubu, w którym będzie mógł regularnie występować. W barwach Milanu rozegrał tylko trzy mecze. „Rossoneri” wypożyczali go do Standardu Liège oraz Heerenveen. W tym drugim Chorwat spędził poprzedni sezon, notując w tym czasie 20 występów, trafienie i cztery asysty.

Wcześniej uznawany swego czasu za wielki talent zawodnik był związany z Dinamem Zagrzeb, Barceloną, HSV, Sportingiem Gijón oraz Las Palmas. W międzyczasie uzbierał 10 występów w reprezentacji Chorwacji.

Birmingham zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli Championship, a więc drugiego angielskiego szczebla. Na koncie ma 14 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy