OFICJALNIE: Amir Murillo w Anderlechcie

OFICJALNIE: Amir Murillo w Anderlechcie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RSC Anderlecht | Once A Metro

RSC Anderlecht pozyskał Amira Murillo.

23-letni prawy defensor od ponad roku powtarzał, że jego marzeniem jest gra w Europie, a dzisiaj może obwieścić jego spełnienie. Na angaż grającego od lutego 2017 roku w New York Red Bulls zawodnika zdecydował się bowiem RSC Anderlecht.

„Fiołki” pozyskują 37-krotnego reprezentanta Panamy, który poza nominalną pozycją z powodzeniem może występować jeszcze w centrali (zarówno jako stoper, jak i defensywny pomocnik), na zasadzie transferu definitywnego. Umowa podpisana do 30 czerwca 2023 roku wejdzie w życie już pierwszego stycznia.

Mając na uwadze fakt, że jego porozumienie z klubem Major League Soccer wygasa 31 grudnia 2020 roku, nie należy oczekiwać dużej opłaty z tytułu przeprowadzonej operacji. Niemniej Amerykanie już teraz zapowiadają sprowadzenie następcy Panamczyka, który dał się poznać jako ofensywnie usposobiony zawodnik, a w zakończonym sezonie rozegrał 25 spotkań, strzelił gola i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy