OFICJALNIE: Amir Murillo w Anderlechcie

OFICJALNIE: Amir Murillo w Anderlechcie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RSC Anderlecht | Once A Metro

RSC Anderlecht pozyskał Amira Murillo.

23-letni prawy defensor od ponad roku powtarzał, że jego marzeniem jest gra w Europie, a dzisiaj może obwieścić jego spełnienie. Na angaż grającego od lutego 2017 roku w New York Red Bulls zawodnika zdecydował się bowiem RSC Anderlecht.

„Fiołki” pozyskują 37-krotnego reprezentanta Panamy, który poza nominalną pozycją z powodzeniem może występować jeszcze w centrali (zarówno jako stoper, jak i defensywny pomocnik), na zasadzie transferu definitywnego. Umowa podpisana do 30 czerwca 2023 roku wejdzie w życie już pierwszego stycznia.

Mając na uwadze fakt, że jego porozumienie z klubem Major League Soccer wygasa 31 grudnia 2020 roku, nie należy oczekiwać dużej opłaty z tytułu przeprowadzonej operacji. Niemniej Amerykanie już teraz zapowiadają sprowadzenie następcy Panamczyka, który dał się poznać jako ofensywnie usposobiony zawodnik, a w zakończonym sezonie rozegrał 25 spotkań, strzelił gola i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy