OFICJALNIE: Armand Ella wrócił do Polski

OFICJALNIE: Armand Ella wrócił do Polski
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Armand Ella to nowy nabytek Sandecji Nowy Sącz.

Choć okno transferowe w Polsce zostało już zamknięte, to kluby nadal mogą pozyskiwać zawodników, którzy pozostają bez przynależności klubowej. Skorzystać z tego przywileju postanowiła Sandecja.

Do zespołu z Nowego Sącza dołączył skrzydłowy. Jest nim Armand Ella, który trafia do Polski w ramach wolnego transferu.

Z nowym klubem Kameruńczyk parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku. W umowie znalazła się opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dla zawodnika, który grał ostatnio dla uzbeckiego Mash'al Mubarek jest to powrót do Sandecji. W barwach tej ekipy występował bowiem w latach 2014-2016. Wówczas zanotował 11 występów, w których strzelił trzy bramki.

Były młodzieżowy reprezentant Kamerunu dysponuje dość ciekawym CV. Pierwsze kroki w zawodowej piłce stawiał bowiem w akademii Samuela Eto'o, by później wzmocnić słynną szkółkę FC Barcelony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy