OFICJALNIE: Artur Boruc odchodzi z Bournemouth

OFICJALNIE: Artur Boruc odchodzi z Bournemouth fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Artur Boruc I Instagram I Marek Wawrzynowski

Artur Boruc pożegnał się z Bournemouth.

„Piękna podróż z Bournemouth dobieła końca... Dziękuję wszystkim za wsparcie. Dużo miłości dla członków tego pięknego klubu. Nigdy Was nie zapomnę” - napisał 40-letni bramkarz na Instagramie.

Boruc był związany z Bournemouth od 2014 roku. Początkowo był do „Wisienek” wypożyczony z Southampton, aż w końcu został wykupiony. W ich barwach rozegrał łącznie 129 spotkań, notując 39 czystych kont. W ostatnich sezonach Polak pełnił w angielskiej drużynie rolę rezerwowego golkipera.

Co teraz? Wszystko wskazuje na to, że Boruc wróci do Legii Warszawa. O takim transferze informował już portal Legia.net. Jak pisze Marek Wawrzynowski na łamach WP SportoweFakty, doświadczony bramkarz jest już po badaniach w jednej z warszawskich klinik. Zapewne wkrótce wielki powrót zostanie ogłoszony.

W przeszłości Boruc rozegrał w barwach Legii 77 meczów. Zdobył z nią mistrzostwo Polski. W 2005 roku przeniósł się z warszawskiego zespołu do Celticu.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy