OFICJALNIE: Artur Boruc w Legii Warszawa!

OFICJALNIE: Artur Boruc w Legii Warszawa! fot. Legia Warszawa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o pozyskaniu Artura Boruca.

Kilka dni temu zakończyły się rozgrywki Premier League. Spadek zanotowało Bournemouth, którego to zawodnikiem był Artur Boruc. Z tego względu golkiper nie przedłużył wygasającej z tym klubem umowy i postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem. Wybór padł na warszawską Legię.

40-latek w piątek przechodził testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego też parafował kontrakt. Na jego mocy będzie on reprezentował zespół mistrzów Polski co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Dla Boruca jest to powrót do stolicy Polski. W barwach Legii występował bowiem w latach 2001-2005, zanim przeniósł się do Celticu. Później grał jeszcze dla Fiorentiny, Southampton oraz wspomnianego Bournemouth.

- Czy podpisałbym się pod zdaniem: „Artur Boruc nigdy z Legii nie odszedł, po prostu pracował w innych klubach?”. Myślę, że tak, to bardzo ciekawe zdanie. Wiadomo, że moje serce zostało tutaj. Było kilka okazji, ale nigdy do tego nie doszło. Bardzo się cieszę, że wróciłem i sprawy transferowe tak szybko się potoczyły - powiedział 65-krotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy