OFICJALNIE: Arvydas Novikovas nie zagra ponownie w Polsce. Znalazł już nowy klub

OFICJALNIE: Arvydas Novikovas nie zagra ponownie w Polsce. Znalazł już nowy klub fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hapoel Hajfa

Arvydas Novikovas został zaprezentowany jako nowy zawodnik Hapoelu Hajfa.

Doświadczony skrzydłowy rozwiązał przed kilkunastoma dniami kontrakt z Samsunsporem i w ten sposób wylądował po raz pierwszy w karierze na piłkarskim bezrobociu.

32-latek nie przejmował się zbytnio tym faktem, ponieważ głęboko wierzył w szybkie znalezienie nowego pracodawcy.

Nie tak dawno przekonywał nawet, że w tym aspekcie traktuje priorytetowo powrót do Polski, gdzie w przeszłości było mu dane bronić barw Jagiellonii Białystok oraz Legii Warszawa.

Ostatecznie żaden z naszych zespołów nie wyraził zainteresowania jego usługami, dlatego ten zdecydował się zaakceptować propozycję nadesłaną mu ze strony Hapoelu Hajfa.

Reprezentant Litwy zaliczył obligatoryjne testy medyczne w izraelskim klubie i związał z nim umową ważną do końca bieżących rozgrywek.

Do tego czasu postara się poprawić pozycję nowej drużyny, która plasuje się w środku tabeli z dużą stratą do podium oraz bezpieczną przewagą nad strefą spadkową.

Skrzydłowy dołączył do Samsunsporu ostatniego lata z Erzurumsporu i zdołał wystąpić w ośmiu meczach, notując asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy