OFICJALNIE: Arzani ponownie wypożyczony z Manchesteru City

OFICJALNIE: Arzani ponownie wypożyczony z Manchesteru City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aarhus

Daniel Arzani to nowy nabytek Aarhus GF, które wzmocnił na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru City.

Australijczyk był swego czasu uważany za ogromny talent. Kiedy trafiał do Manchesteru City, wiązano z nim spore nadzieje. Rzeczywistość jednak zweryfikowała te zapowiedzi.

Ostatnie miesiące Arzani spędził na wypożyczeniu w Utrechcie. Tam jednak furory nie zrobił, dlatego też władze ekipy z Etihard Stadium postanowiły sprowadzić go do siebie.

22-latek bardzo szybko został jednak wysłany do innego klubu. Tym razem pozyskać postanowiło go duńskie Aarhus, gdzie będzie występował do 30 czerwca 2021 roku w ramach transferu czasowego.

- To utalentowany zawodnik, który może grać zarówno na skrzydle, jak i w środku pola. Jego wielkim atutem są nieprzeciętne umiejętności techniczne. Wierzę, że będzie pasował do naszej drużyny - powiedział prezes Aarhus, Jacob Nielsen.

Arzani rozegrał w trwającym sezonie dla pierwszej drużyny Utrechtu pięć spotkań. Jego dorobek to dwie asysty.

Warto dodać, że w barwach Aarhus występuje polski bramkarz, Kamil Grabara.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy