OFICJALNIE: Bandiougou Fadiga w Olympiakosie

OFICJALNIE: Bandiougou Fadiga w Olympiakosie fot. Aerial-motion / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Olympiakos

Bandiougou Fadiga w piątek został zaprezentowany jako nowy gracz Olympiakosu.

Bandiougou Fadiga, który spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Stade Brestois, obecnie był związany wyłącznie z rezerwami Paris Saint-Germain. Jego umowa wygasa jednak 30 czerwca 2022 roku.

Strony nie doszły do porozumienia w kwestii kontynuowania współpracy, bo zawodnik miał znikome szanse na to, by zaistnieć w pierwszej drużynie. Dlatego też postanowił rozejrzeć się za innymi możliwościami.

Pomocną dłoń wyciągnął do niego Olympiakos. Francuz wzorcowo przeszedł testy medyczne, po których złożył podpis pod kontraktem. Na jego mocy będzie reprezentował grecki klub do 30 czerwca 2026 roku.

Wicemistrzowie Francji nie zarobią na tym transferze pieniądze, ale zastrzegli sobie procent od ewentualnego, kolejnego transferu.

Fadiga, który 15 stycznia skończy 22 lata, nie rozegrał w tym sezonie ani jednego meczu.

Nowy pracodawca pomocnika to lider greckiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy