OFICJALNIE: Bartosz Zynek od lata w Wiśle Płock

OFICJALNIE: Bartosz Zynek od lata w Wiśle Płock fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Płock

Wisła Płock poinformowała o pozyskaniu Bartosza Zynka.

Zespół prowadzony przez Radosława Sobolewskiego bardzo odważnie stawia na młodych zawodników. W czwartkowe popołudnie potwierdzono kolejny transfer utalentowanego gracza.

Wisła Płock poinformowała, że dołączy do niej Bartosz Zynek. Na jego transfer trzeba będzie jednak zaczekać do lipca, ponieważ umowa będzie ważna od 1 lipca 2021 roku.

Na jej mocy będzie on występował w ekipie „Nafciarzy” co najmniej do 30 czerwca 2024 roku.

- Zynek to kolejny utalentowany piłkarz, który na tę chwilę dołączy do nas w lipcu, choć być może uda nam się jeszcze dogadać z Zagłębiem Lubin w sprawie pozyskania go już teraz. Bartek to zawodnik wychowany w akademii angielskiego Queens Park Rangers FC, który jesienią zdobył 10 bramek na poziomie III ligi i był powoływany przez trenera Jacka Magierę do reprezentacji Polski U-19. To zawodnik dysponujący dobrą szybkością, silnym uderzeniem, nieźle grający jeden na jeden, który wzmocni rywalizację wśród naszych młodzieżowców - powiedział dyrektor sportowy, Paweł Magdoń.

18-latek, który do tej pory występował w rezerwach Zagłębia Lubin, najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy