OFICJALNIE: Bayer Leverkusen przedłużył umowę ze swoim kapitanem

OFICJALNIE: Bayer Leverkusen przedłużył umowę ze swoim kapitanem fot. ricochet64 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen poinformował o nawiązaniu dłuższej współpracy z Lukášem Hrádeckým.

„Aptekarze” dzisiaj potwierdzili transfer Calluma Hudsona-Odoia, a niedługo potem kibice dowiedzieli o nowym kontrakcie, który podpisał kapitan drużyny.

Porozumienie obowiązywało przez niespełna rok. Aktualnie wygasa ono 30 czerwca 2026 roku.

32-letni golkiper na BayArenę przybył w połowie 2018 roku, przenosząc się z Eintrachtu Frankfurt. Już wtedy był on uważany za czołowego piłkarza Bundesligi na swojej pozycji.

Bayer Leverkusen wykorzystał okazję i sprowadził go na mocy wolnego transferu.

Od tego czasu kapitan reprezentacji Finlandii 172 spotkania i zachował 48 czystych kont. Łącznie w niemieckiej ekstraklasie uzbierał on 231 występów, nie dając się pokonać 63 razy.

Lukáš Hrádecký to uczestnik EURO 2020, który doświadczenie zbierał w Brøndby czy Esbjergu. Bramkarz mierzy 192 centymetry wzrostu.

Wydaje się, że przedstawiciel Bundesligi nie zakończył procesu wzmocnienia zespołu i na koniec okna może dojść do przynajmniej jednego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy