Oficjalnie: Berni w Torino

Oficjalnie: Berni w Torino fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Torino FC

Tommaso Berni został nowym zawodnikiem Torino

Doświadczony golkiper związał się z turyńskim klubem rocznym kontraktem. 30-letni bramkarz zasilił szeregi ekipy z Serie A, jako wolny zawodnik.

W ostatnim sezonie, Berni był zawodnikiem Sampdorii, ale w ekipie z Genui zaliczył zaledwie trzy gry, w których puścił aż pięć bramek.

Włoch wcześniej bronił barw takich klubów jak Ternana Calcio, Lazio Rzym, US Salernitana i Sporting Braga.

W sumie w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech zagrał tylko w ośmiu spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Trzy kluby z Ekstraklasy nie pozyskały w zimowym oknie żadnego nowego piłkarza Trzy kluby z Ekstraklasy nie pozyskały w zimowym oknie żadnego nowego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy