OFICJALNIE: Bezpalec, Oleksy i Grzybek w Niecieczy

OFICJALNIE: Bezpalec, Oleksy i Grzybek w Niecieczy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza potwierdziła angaże Michala Bezpalca, Pawła Oleksego oraz Mateusza Grzybka.

„Słonie” zakończyły sezon na ósmym miejscu w tabeli I ligi. Tym samym cel, jakim był powrót do piłkarskiej elity, nie został osiągnięty. Pomimo tego nikt w klubie z Niecieczy nie zamierza rozpaczać. Przemawia za tym fakt, że właśnie dokonano trzech wzmocnień.

Pierwszym z pozyskanych zawodników jest Michal Bezpalec. 22-letni środkowy defensor rodem z Czech całą dotychczasową karierę spędził w Dukli Praga. Ponadto ma on na swoim koncie dwa występy w kadrze narodowej do lat 21. W nowym zespole będzie grał z numerem 19.

Barwy Termaliki wzmocnił również Paweł Oleksy, który przez dwa ostatnie sezony był piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Lewy obrońca w minionej kampanii zgromadził 21 występów, które okrasił trzema trafieniami oraz asystą. On otrzymał koszulę z numerem 91.

Ostatnim ze sprowadzonych graczy jest Mateusz Grzybek. Prawy defensor od 2011 roku związany był z GKS-em Tychy, w barwach którego rozegrał łącznie 144 spotkania. Teraz będzie biegał po boisku w koszulce niecieczan, na której znajdzie się numer 13.

Dla Termaliki to już czwarty transfer, bowiem wcześniej potwierdzono angaż Marcina Wasielewskiego.

Ponadto poinformowano o rozstaniu z Kamilem Słabym. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy