OFICJALNIE: Biedrzycki w Niecieczy

OFICJALNIE: Biedrzycki w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozyskała Wiktora Biedrzyckiego.

Zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego poszukiwał w ostatnich dniach piłkarza, który mógłby wzmocnić rywalizację w środku obrony. Ostatecznie zdecydowano się sprowadzić Wiktora Biedrzyckiego.

23-latek przenosi się do Niecieczy ze Stomilu Olsztyn w ramach definitywnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Ponadto znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Biedrzycki jest wychowankiem wspomnianego pierwszoligowca. W swojej karierze był też jednak związany z Huraganem Morąg oraz Górnikiem Zabrze.

Jeśli chodzi o ten sezon, to zanotował łącznie 15 występów. Jego dorobek to trzy bramki i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy