OFICJALNIE: Böðvarsson odszedł z Jagiellonii

OFICJALNIE: Böðvarsson odszedł z Jagiellonii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Jagiellonia Białystok

Współpraca Böðvara Böðvarssona z Jagiellonią Białystok została przedwcześnie zakończona.

25-letni lewy obrońca był związany z Jagiellonią od lutego 2018 roku. Został wówczas pierwszym i, jak na razie, jedynym Islandczykiem w historii Ekstraklasy (jeśli nie liczyć reprezentującego Stany Zjednoczone Arona Jóhannssona z Lecha Poznań).

„Boddi” jest wychowankiem FH Hafnarfjördur, z którego przeniósł się do Białegostoku za około 100 tysięcy euro. Wcześniej, w 2016 roku, zaliczył krótki epizod w FC Midtjylland, ale nie rozegrał ani jednego meczu.

Umowa Jagiellonii z piłkarzem, ważna do 30 czerwca 2021 roku, została rozwiązana za porozumieniem stron. W aktualnym sezonie zawodnik wystąpił w 13 spotkaniach.

Dla „Żółto-Czerwonych” zanotował asystę w 49 meczach.

Böðvarsson z Jagiellonią wywalczył wicemistrzostwo Polski w 2018 roku i awansował do finału Pucharu Polski w 2019 roku.

Piłkarz zagrał dotychczas w pięciu towarzyskich meczach reprezentacji Islandii.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy