OFICJALNIE: Bologna przedłużyła współpracę z Łukaszem Skorupskim

OFICJALNIE: Bologna przedłużyła współpracę z Łukaszem Skorupskim fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bologna

Łukasz Skorupski będzie kontynuował karierę w Bologna FC.

Polski bramkarz ma za sobą świetny sezon, w trakcie którego w 37 występach zachował 13 czystych kont. Dobra postawa zaowocowała nowym kontraktem.

Dokument ważny do 30 czerwca 2023 roku został przedłużony o 24 miesiące, czyli do połowy 2025 roku. Jednocześnie strony przewidziały możliwość wydłużenia współpracy o następny rok.

Łukasz Skorupski na Stadio Renato Dall'Ara trafił latem 2018 roku, przenosząc się z Romy za 9 milionów euro.

Nim do tego doszło, zadebiutował w seniorskiej reprezentacji biało-czerwonych. Jak dotąd między słupkami kadry narodowej stawał on siedmiokrotnie, po raz ostatni w czerwcu.

Po zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Łukasza Fabiańskiego, 31-latek jest właściwie pewniakiem do wyjazdu na Mistrzostwa Świata 2022. Niewątpliwie trudno będzie mu jednak wygrać rywalizację o miejsce w pierwszym składzie.

Bologna FC w kampanii 2021/2022 zajęła we włoskiej ekstraklasie trzynastą pozycję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy