OFICJALNIE: Bonaventura w Fiorentinie

OFICJALNIE: Bonaventura w Fiorentinie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ACF Fiorentina

Fiorentina poinformowała o sprowadzeniu Giacomo Bonaventury z Milanu.

Po sześcioletniej przygodnie z AC Milanem środkowy pomocnik doszedł wspólnie z władzami klubu do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie rozstanie.

W konsekwencji nie przedłużono z 31-latkiem kontraktu i dostał on wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca. O jego usługi walczyło kilka ekip, jednak najkonkretniejsza okazała się ostatecznie Fiorentina.

Bonaventura na początku tygodnia zjawił się we Florencji, by przejść testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego też zdecydowano się parafować z nim umowę.

Na jej mocy będzie on występował na Stadio Artemio Franchi co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

31-latek to wychowanek Atalanty. W swojej karierze był też związany z Padovą i Pergolettese. 

W poprzednim sezonie 13-krotny reprezentant Włoch rozegrał dla Milanu 32 mecze. W tym czasie strzelił cztery bramki i zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy