OFICJALNIE: Bonecki w Niecieczy

OFICJALNIE: Bonecki w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Sebastiana Boneckiego.

25-latek ma za sobą świetny okres w barwach Odry Opole. Jego dobra postawa nie przeszła bez echa wśród zamożniejszych ekip.

O Boneckim mówiło się między innymi w kontekście przeprowadzki do Śląska Wrocław. Ostatecznie jednak konkretniejsza w negocjacjach okazała się Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Urodzony w Legnicy piłkarz związał się z zespołem prowadzonym przez Mariusza Lewandowskiego kontraktem do 30 czerwca 2022 roku.

Umowa zawiera opcje przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Środkowy pomocnik to wychowanek Zagłębia Lubin. Zanim trafił do wspomnianej Odry Opole, był związany z Chrobrym Głogów.

W trwającym sezonie Bonecki zanotował 16 występów. Jego dorobek to trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy