OFICJALNIE: Bourard w MOL Fehérvár

OFICJALNIE: Bourard w MOL Fehérvár
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: MOL Fehérvár

Samy Bourard to nowy nabytek MOL Fehérvár.

Przeprowadzka Bobana Nikołowa do Lecce spowodowała, że władze klubu zlokalizowanego w Székesfehérvár, postanowili rozejrzeć się za wzmocnieniami środka pola.

Ostatecznie postanowiono, że najlepszym rozwiązaniem będzie poszukiwanie kogoś odpowiedniego w Eredivisie. We wtorek jako nowy nabytek zaprezentowany został Samy Bourard.

Urodzony w Liège zawodnik przenosi się na Węgry z ADO Den Haag w ramach definitywnego transferu. Jego kontrakt z nowym klubem ma być ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że Holendrzy zarobili na tym transferze blisko 400 tysięcy euro.

Były młodzieżowy reprezentant Belgii rozegrał w trwającym sezonie 19 spotkań. Jego dorobek to trzy bramki. Ponadto zanotował też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy