Oficjalnie: Božok w MFK Zemplín Michalovce

Oficjalnie: Božok w MFK Zemplín Michalovce
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: MFK Zemplín

Miroslav Božok po rozwiązaniu kontraktu z PGE GKS-em Bełchatów zasilił MFK Zamplin Michalovce.

28-letni pomocnik jest wychowankiem klubu ze Słowacji, w barwach którego występował w sumie od 1992 roku. W pierwszej drużynie pojawił się jednak dopiero 10 lat później i zaliczył w niej zaledwie 12 występów, w których zdobył dwa gole.

Następnie, na krótko przeniósł się do FC Senec, a potem trafił do MFK Ružomberok, gdzie w sezonie 2005/06 zdobył wraz z tym klubem mistrzostwo oraz puchar kraju.

W 2010 roku, Božok trafił do Arki Gdynia, ale nie zagrzał w "Arkowcach" zbyt długo miejsca i postanowił przenieść się do Bełchatowa, gdzie po 1,5 rocznym pobycie rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt.

Obecny trener MFK Zemplin nie kryje radości z powrotu wychowanka do rodzimego miasta.

- To wspaniała wiadomość, że taki wybitny gracz będzie wiosną do naszej dyspozycji. Miro będzie przydatny nie tylko dla zespołu, ale również dla całego miasta. Jego obecności z  pewnością przyciągnie wielu ludzi na trybuny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy