Oficjalnie: Božok w MFK Zemplín Michalovce

Oficjalnie: Božok w MFK Zemplín Michalovce
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: MFK Zemplín

Miroslav Božok po rozwiązaniu kontraktu z PGE GKS-em Bełchatów zasilił MFK Zamplin Michalovce.

28-letni pomocnik jest wychowankiem klubu ze Słowacji, w barwach którego występował w sumie od 1992 roku. W pierwszej drużynie pojawił się jednak dopiero 10 lat później i zaliczył w niej zaledwie 12 występów, w których zdobył dwa gole.

Następnie, na krótko przeniósł się do FC Senec, a potem trafił do MFK Ružomberok, gdzie w sezonie 2005/06 zdobył wraz z tym klubem mistrzostwo oraz puchar kraju.

W 2010 roku, Božok trafił do Arki Gdynia, ale nie zagrzał w "Arkowcach" zbyt długo miejsca i postanowił przenieść się do Bełchatowa, gdzie po 1,5 rocznym pobycie rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt.

Obecny trener MFK Zemplin nie kryje radości z powrotu wychowanka do rodzimego miasta.

- To wspaniała wiadomość, że taki wybitny gracz będzie wiosną do naszej dyspozycji. Miro będzie przydatny nie tylko dla zespołu, ale również dla całego miasta. Jego obecności z  pewnością przyciągnie wielu ludzi na trybuny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy