Oficjalnie: Božok w MFK Zemplín Michalovce

Oficjalnie: Božok w MFK Zemplín Michalovce
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: MFK Zemplín

Miroslav Božok po rozwiązaniu kontraktu z PGE GKS-em Bełchatów zasilił MFK Zamplin Michalovce.

28-letni pomocnik jest wychowankiem klubu ze Słowacji, w barwach którego występował w sumie od 1992 roku. W pierwszej drużynie pojawił się jednak dopiero 10 lat później i zaliczył w niej zaledwie 12 występów, w których zdobył dwa gole.

Następnie, na krótko przeniósł się do FC Senec, a potem trafił do MFK Ružomberok, gdzie w sezonie 2005/06 zdobył wraz z tym klubem mistrzostwo oraz puchar kraju.

W 2010 roku, Božok trafił do Arki Gdynia, ale nie zagrzał w "Arkowcach" zbyt długo miejsca i postanowił przenieść się do Bełchatowa, gdzie po 1,5 rocznym pobycie rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt.

Obecny trener MFK Zemplin nie kryje radości z powrotu wychowanka do rodzimego miasta.

- To wspaniała wiadomość, że taki wybitny gracz będzie wiosną do naszej dyspozycji. Miro będzie przydatny nie tylko dla zespołu, ale również dla całego miasta. Jego obecności z  pewnością przyciągnie wielu ludzi na trybuny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy