OFICJALNIE: Branislav Pindroch w Resovii

OFICJALNIE: Branislav Pindroch w Resovii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Resovia

29-letni Branislav Pindroch został ogłoszony nowym zawodnikiem Resovii Rzeszów.

Słowacki bramkarz nie mógł w minionym sezonie liczyć na regularne występy w Rakowie Częstochowa, bowiem wyraźnie przegrywał rywalizację z Dominikiem Holcem.

W związku z tym postanowił przejść do pierwszoligowej Resovii, dla której w trwającym sezonie aż trzech bramkarzy rozegrało co najmniej cztery spotkania.

Pindroch jest wychowankiem słowackiej Dukli Bańska Bystrzyca. Podczas swojej kariery był również zawodnikiem Notts County, FC Nitra, FC ViOn Zlate Moravce oraz MFK Karvina, dla którego zanotował 31 czystych kont w 78 meczach.

W minionym sezonie rozegrał dwa mecze w Ekstraklasie oraz jeden w Pucharze Polski.

Resovia utrzymała się na zapleczu polskiej elity, dzięki czemu niedawno umowę z klubem przedłużył trener Radosław Mroczkowski.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy