OFICJALNIE: Brlek połączył siły z Bjelicą

OFICJALNIE: Brlek połączył siły z Bjelicą fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: NK Osijek

NK Osijek poinformowało o pozyskaniu Petara Brleka, który tym samym zakończył przygodę z włoską Genoą.

W lecie mówiło się o tym, że Chorwat wróci do Ekstraklasy. Zainteresowanie jego usługami przejawiał bowiem Lech Poznań. Na przeszkodzie stanął jednak pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, przez co Brlek nie mógł przejść testów medycznych.

Od tamtej pory jego sytuacja kadrowa w Genoi nie uległa poprawie, dlatego też postanowił rozejrzeć się za nowym klubem. Pomocną dłoń wyciągnęło do niego NK Osijek.

Środkowy pomocnik przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Brlek jest doskonale znany nie tylko trenerowi chorwackiego klubu, Nenadowi Bjelicy, ale również polskim kibicom. W przeszłości miał bowiem okazję występować w Wiśle Kraków.

Na boiskach Ekstraklasy rozegrał łącznie 55 spotkań. Jego dorobek to 11 bramek i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy