Oficjalnie: Bruno Alves w Rangersach!

Oficjalnie: Bruno Alves w Rangersach!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Rangers FC

Bruno Alves 1 lipca zostanie oficjalnie zawodnikiem Rangers FC.

Brytyjskie media już od pewnego czasu zapowiadały przenosiny Portugalczyka na Ibrox Stadium. Teraz Szkoci potwierdzili transfer, informując o dwuletnim kontrakcie Alvesa.


- Po raz ostatni sięgnąłem po mistrzostwo kraju z Fenerbahçe i teraz chcę znowu to poczuć. Myślę, że przenosiny tutaj mi to umożliwią. Jesteśmy w stanie to zrobić. Trener Pedro Caixinha ma odpowiednią jakość i pomysły, dzięki którym klub może wrócić na dawną ścieżkę - powiedział 35-letni obrońca.


Portugalczyk reprezentował ostatnio barwy Cagliari. Rangersi tego nie potwierdzili, ale brytyjskie media podają, że Włosi mieli otrzymać za niego 500 tysięcy funtów.


Wspomniany tytuł zdobyty z Fenerbahçe jest oczywiście tylko jednym z wielu trofeów Alvesa w jego dotychczasowej przygodzie z piłką. Na koncie ma on jeszcze m.in. cztery mistrzostwa Portugalii, po które sięgnął grając w FC Porto, mistrzostwo Rosji z Zenitem oraz mistrzostwo Europy z zeszłego roku. W koszulce portugalskiej reprezentacji wystąpił on w sumie 89 razy.

Dodajmy, że Rangersi zakończyli poprzedni sezon na trzecim miejscu w szkockiej ekstraklasie.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy