OFICJALNIE: Bruno Peres zmienia klub w Brazylii. Obrońca Romy zagra w Sport Recife

OFICJALNIE: Bruno Peres zmienia klub w Brazylii. Obrońca Romy zagra w Sport Recife
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Recife

Bruno Peres będzie do końca roku reprezentował barwy Sport Recife.

Doświadczony obrońca przeniósł się latem ubiegłego roku do São Paulo FC na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu z Romy.

Początkowo defensor mógł liczyć na regularną grę w brazylijskim zespole, ale później stracił miejsce w składzie i w trwającym roku pojawił się zaledwie dwukrotnie w barwach „Tricolor Paulista”. Z tego też powodu piłkarz zapragnął zmienić otoczenie i z tego faktu postanowili skorzystać przedstawiciele Sport Recife, którzy na mocy wypracowanego porozumienia z São Paulo i Romą pozyskali 29-letniego zawodnika na zasadzie wypożyczenia obowiązującego do końca 2019 roku.

Ekipa ze w stanu Pernambuco liczy na to, że obecność Bruno Peresa umożliwi im wywalczenie awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Obecnie „Leão” plasują się na trzeciej pozycji w tabeli Campeonato Brasileiro Série B, z której promocję do gry w Campeonato Brasileiro Série A uzyskują cztery najlepsze zespoły.

Właściciele „Giallorossich” wiązali swego czasu duże nadzieje z bocznym obrońcą, które pozyskali latem 2016 roku. Niestety 29-latek nie zdołał spełnić pokładanych w nim nadziei i po dwóch latach rozstał się z włoską drużyną.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy