OFICJALNIE: Callum Robinson w WBA

OFICJALNIE: Callum Robinson w WBA
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: West Bromwich Albion

Callum Robinson został nowym zawodnikiem West Bromwich Albion.

Młody skrzydłowy do ekipy walczącej o powrót do elity dołącza na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Sheffield United, do którego to z kolei trafił przed obecnym sezonem z Preston North End.

Na początku obecnego sezonu 24-latek był pewnym punktem w jedenastce Chrisa Wildera. Z czasem jednak jego pozycja w zespole zaczęła słabnąć. Choć w sumie rozegrał w obecnych rozgrywkach 16 ligowych spotkań, od końcówki października w pierwszym składzie pojawił się zaledwie dwukrotnie.

Robinson jest wychowankiem Aston Villi. Choć urodził się w Northampton i występował w młodzieżowych reprezentacjach Anglii, ostatecznie zdecydował się na grę dla kadry Irlandii, dla której dotąd rozegrał dziewięć spotkań.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy