OFICJALNIE: Castrovilli z nową umową

OFICJALNIE: Castrovilli z nową umową
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ACF Fiorentina

Gaetano Castrovilli nadal będzie występował w ekipie Fiorentiny.

22-latek, który spędził poprzednie rozgrywki na wypożyczeniu w Cremonese miał bardzo dobry początek tego sezonu. To spowodowało, że przykuł on uwagę innych ekip.

Takowy rozwój sytuacji zmusił do działania władze drużyny zlokalizowanej we Florencji, które postanowiły zaoferować zawodnikowi nowy kontrakt. Ten nie omieszkał skorzystać z szansy.

Młodzieżowy reprezentant Włoch podpisał długoletnią umowę. Na jej mocy będzie występował dla swojej obecnej drużyny co najmniej do 30 czerwca 2024 roku.

Środkowy pomocnik zdążył rozegrać już w tym sezonie siedem meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Do swojego dorobku dorzucił także asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy