OFICJALNIE: Christiansen obejmuje Panamę

OFICJALNIE: Christiansen obejmuje Panamę fot. Jan-Niklas Kö | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FEPAFUT

Thomas Christiansen został zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Panamy.

Pomimo tego, że reprezentacje narodowe w tym roku nie grały prawie wcale, to i tak dochodzi do zmian na ławkach trenerskich. Do tej grupy zalicza się Panama.

Z posadą selekcjonera pożegnał się w kwietniu Américo Gallego. Od tamtej pory kadra pozostawała bez sternika.

Jego następcę ogłoszono w czwartek, został nim Thomas Christiansen. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

47-latek zaczynał karierę szkoleniową w Al-Jazira. Później prowadził jeszcze Larnakę, APOEL, Leeds i Sain Gilloise. Teraz czeka go nowe wyzwanie.

Panama plasuje się w rankingu FIFA na 81. miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy