OFICJALNIE: Cionek odchodzi ze SPAL 2013

OFICJALNIE: Cionek odchodzi ze SPAL 2013 fot. SPAL
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SPAL| Thiago Cionek Instagram

Thiago Cionek nie jest już zawodnikiem Società Polisportiva Ars et Labor 2013.

Po spadku na zaplecze Serie A zespół SPAL czeka przebudowa. Pożegna się z nim wielu zawodników, a do tej grupy zalicza się Thiago Cionek.

Umowa reprezentanta Polski z tym klubem obowiązywała do 31 lipca 2020 roku i nie została przedłużona. Oznacza to, że może on szukać dla siebie nowego miejsca.

34-latek pożegnał się z kibicami za pośrednictwem Instagrama.

"Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w trakcie pobytu w tym miejscu. Przez cały ten czas przeżywałem tu wspaniałe chwile. Niestety w tym roku nam się nie powiodło, ale to część piłki nożną. Dziękuję wam za wszystko" - czytamy.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie występował w kolejnych rozgrywkach.

Urodzony w Kurtybie piłkarz występował w swojej karierze między innymi w Jagiellonii, Padovie, Modenie i Palermo, skąd trafił do SPAL.

W minionym sezonie rozegrał łącznie 30 meczów. Strzelił w nich jednego gola i zanotował dwie asysty.

Środkowy obrońca to 21-krotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy