OFICJALNIE: Cionek odchodzi ze SPAL 2013

OFICJALNIE: Cionek odchodzi ze SPAL 2013 fot. SPAL
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SPAL| Thiago Cionek Instagram

Thiago Cionek nie jest już zawodnikiem Società Polisportiva Ars et Labor 2013.

Po spadku na zaplecze Serie A zespół SPAL czeka przebudowa. Pożegna się z nim wielu zawodników, a do tej grupy zalicza się Thiago Cionek.

Umowa reprezentanta Polski z tym klubem obowiązywała do 31 lipca 2020 roku i nie została przedłużona. Oznacza to, że może on szukać dla siebie nowego miejsca.

34-latek pożegnał się z kibicami za pośrednictwem Instagrama.

"Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w trakcie pobytu w tym miejscu. Przez cały ten czas przeżywałem tu wspaniałe chwile. Niestety w tym roku nam się nie powiodło, ale to część piłki nożną. Dziękuję wam za wszystko" - czytamy.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie występował w kolejnych rozgrywkach.

Urodzony w Kurtybie piłkarz występował w swojej karierze między innymi w Jagiellonii, Padovie, Modenie i Palermo, skąd trafił do SPAL.

W minionym sezonie rozegrał łącznie 30 meczów. Strzelił w nich jednego gola i zanotował dwie asysty.

Środkowy obrońca to 21-krotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy