OFICJALNIE: City Football Group nawiązuje współpracę z jedenastym klubem

OFICJALNIE: City Football Group nawiązuje współpracę z jedenastym klubem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: City Football Group

Club Bolívar dołączył do rodziny City Football Group jako pierwszy klub partnerski.

Spółka holdingowa założona w 2014 roku zarządza aż dziesięcioma klubami piłkarskimi na świecie na czele z Manchesterem City i teraz poinformowała o nawiązaniu innej formy współpracy z czołowych boliwijskim zespołem - Club Bolívar, który został pierwszą drużyną partnerską dla pozostałych ekip zrzeszonych w grupie.

W oficjalnie opublikowanym komunikacie możemy przeczytać, że 29-krotny mistrz kraju na mocy zawartej umowy będzie mógł zasięgnąć porad na temat metodologii skautingu i coachingu, strategii rozwoju akademii młodzieżowych, nauk o sporcie i nie tylko.

Ponadto klub z La Paz otrzyma również dostęp do zastrzeżonej platformy Football Data and Insights CFG oraz wielu narzędzi i systemów nawigacyjnych, które pozwolą przedstawicielom Club Bolívar na dalsze pogłębienie wiedzy na temat wyników osiąganych przez ich zespół i zawodników.

Od strony biznesowej City Football Group pomoże boliwijskiej drużynie zwiększyć przychody z nawiązanego partnerstwa, zbudować światowej klasy obiekt, promować wdrażanie nowoczesnych technologii w całej lidze i wspierać rozwój jego kluczowych menedżerów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju naszej globalnej obecności i zawarcia współpracy z Club Bolívar, który został pierwszym klubem partnerskim City Football Group. Ta długoterminowa umowa jest wyjątkowa w swoim rodzaju i umożliwi naszemu partnerowi zapoznanie się z szeroką gamą doświadczeń opracowanych przez nas w branży piłkarskiej. Oprócz samego wspierania ambicji zespołu z Boliwii będziemy mieli okazję do nauczenia się nowych rzeczy. Nasza praca w tym kraju z pewnością wzmocni naszą wiedzę na temat futbolu południowoamerykańskiego - przyznał Ferran Soriano, dyrektor generalny City Football Group.

We wspomnianej spółce poza Manchesterem City znajdują się także następujące kluby - New York City, Girona, Melbourne City, Yokohama F. Marinos,, Sichuan Jiuniu, Montevideo City Torque, Mumbai City, Lommel SK i Troyes.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy