OFICJALNIE: Clinton N'Jie w Dynamie Moskwa

OFICJALNIE: Clinton N'Jie w Dynamie Moskwa fot. DYnamo Moskwa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dynamo Moskwa

Clinton N'Jie został nowym zawodnikiem Dynama Moskwa.

Klub z Rosji kontynuuje swoją transferową ofensywę i po pozyskaniu  między innymi Zaurbieka Plijewa, Sebastiana Szymańskiego oraz Charlesa Kaboré dopiął wszystkie formalności związane z zakontraktowaniem Clintona N'Jie'a.

Reprezentant Kamerunu przeszedł do stołecznego zespołu na zasadzie transferu definitywnego z Olympique'u Marsylia i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2023 roku.

Według nieoficjalnych informacji, drużyna z Moskwy przeznaczyła na pozyskanie środkowego napastnika około 5,5 miliona euro.

25-latek uchodził swego czasu za bardzo obiecującego zawodnika i za sprawą bardzo dobrych występów został kupiony za ponad czternaście milionów euro przez Tottenham. Przeprowadzka Clintona N'Jie'a do Premier League nie wyszła mu jednak na dobre i dość szybko wrócił do Francji, gdzie zasilił szeregi ekipy ze Stade Vélodrome.

Kameruńczyk spisywał się w niej całkiem przyzwoicie, ale nic poza tym i z tego też powodu Olympique Marsylia nie zdecydował się na kontynuowanie z nim współpracy oraz zgodził się na jego sprzedaż.

Środkowy napastnik rozegrał w sumie 83 spotkania dla klubu z Ligue 1  i strzelił w nich szesnaście bramek oraz zanotował dziesięć asyst.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy