OFICJALNIE: Clinton N'Jie w Dynamie Moskwa

OFICJALNIE: Clinton N'Jie w Dynamie Moskwa fot. DYnamo Moskwa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dynamo Moskwa

Clinton N'Jie został nowym zawodnikiem Dynama Moskwa.

Klub z Rosji kontynuuje swoją transferową ofensywę i po pozyskaniu  między innymi Zaurbieka Plijewa, Sebastiana Szymańskiego oraz Charlesa Kaboré dopiął wszystkie formalności związane z zakontraktowaniem Clintona N'Jie'a.

Reprezentant Kamerunu przeszedł do stołecznego zespołu na zasadzie transferu definitywnego z Olympique'u Marsylia i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2023 roku.

Według nieoficjalnych informacji, drużyna z Moskwy przeznaczyła na pozyskanie środkowego napastnika około 5,5 miliona euro.

25-latek uchodził swego czasu za bardzo obiecującego zawodnika i za sprawą bardzo dobrych występów został kupiony za ponad czternaście milionów euro przez Tottenham. Przeprowadzka Clintona N'Jie'a do Premier League nie wyszła mu jednak na dobre i dość szybko wrócił do Francji, gdzie zasilił szeregi ekipy ze Stade Vélodrome.

Kameruńczyk spisywał się w niej całkiem przyzwoicie, ale nic poza tym i z tego też powodu Olympique Marsylia nie zdecydował się na kontynuowanie z nim współpracy oraz zgodził się na jego sprzedaż.

Środkowy napastnik rozegrał w sumie 83 spotkania dla klubu z Ligue 1  i strzelił w nich szesnaście bramek oraz zanotował dziesięć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Ajax rozwiązał umowę z Nourim Ajax rozwiązał umowę z Nourim Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy