OFICJALNIE: Czterech piłkarzy reprezentacji Polski nie zagra z Łotwą

OFICJALNIE: Czterech piłkarzy reprezentacji Polski nie zagra z Łotwą
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Szymon Żurkowski na pewno nie wezmą udziału w meczu z Łotwą.

Wszyscy czterej piłkarze nie znaleźli się w kadrze meczowej. Bednarek i Bereszyński walczą z infekcją, z kolei Kamiński odniósł mięśniową kontuzję. Żurkowski jest zdrowy, ale wkrótce uda się do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie dołączy do reprezentacji Polski U-21, która we wtorek zmierzy się tam z Serbią. Młodzieżówkę wzmocni również Robert Gumny.

Nie wiadomo jeszcze natomiast, jak choroba wpłynie na innych zawodników. Z objawami przeziębienia/grypy zmagają się między innymi Wojciech Szczęsny, Krzysztof Piątek czy Arkadiusz Milik.

W pierwszym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy w 2020 roku Polska wygrała z Austrią w Wiedniu. Spotkanie z Łotwą rozpocznie się dzisiaj o 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy