OFICJALNIE: Czterech piłkarzy reprezentacji Polski nie zagra z Łotwą

OFICJALNIE: Czterech piłkarzy reprezentacji Polski nie zagra z Łotwą
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Szymon Żurkowski na pewno nie wezmą udziału w meczu z Łotwą.

Wszyscy czterej piłkarze nie znaleźli się w kadrze meczowej. Bednarek i Bereszyński walczą z infekcją, z kolei Kamiński odniósł mięśniową kontuzję. Żurkowski jest zdrowy, ale wkrótce uda się do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie dołączy do reprezentacji Polski U-21, która we wtorek zmierzy się tam z Serbią. Młodzieżówkę wzmocni również Robert Gumny.

Nie wiadomo jeszcze natomiast, jak choroba wpłynie na innych zawodników. Z objawami przeziębienia/grypy zmagają się między innymi Wojciech Szczęsny, Krzysztof Piątek czy Arkadiusz Milik.

W pierwszym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy w 2020 roku Polska wygrała z Austrią w Wiedniu. Spotkanie z Łotwą rozpocznie się dzisiaj o 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy