OFICJALNIE: Cztery transfery Wigier Suwałki

OFICJALNIE: Cztery transfery Wigier Suwałki
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wigry Suwałki

Wigry Suwałki poinformowały o pozyskaniu Kevina Levisa, Michała Króla, Szymona Łapińskiego i Pawła Gieracha.

Pierwszy z zawodników przeprowadza się do Polski z zespołu Mérida AD na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt parafował do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Napastnik wraz ze swoją drużyną wywalczył w poprzednim sezonie awans do trzeciej ligi hiszpańskiej. Przyczynił się do tego sukcesu w znaczący sposób, ponieważ zdobył 16 bramek.

Drugi z piłkarzy trafia do Suwałk z juniorów warszawskiej Legii. Minione rozgrywki spędził natomiast na wypożyczeniu w Wiśle Puławy.

Prawy obrońca zanotował na czwartym poziomie rozgrywkowym 21 meczów, w których strzelił jednego gola.

Dwaj pozostali gracze przenoszą się do Wigier z Jagiellonii Białystok na zasadzie wypożyczenia. Umowa między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Łapiński najlepiej czuje się w roli środkowego pomocnika, z kolei Gierach to nominalny prawy obrońca.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy