OFICJALNIE: Czyborra w Atalancie

OFICJALNIE: Czyborra w Atalancie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atalanta Bergamo

Atalanta poinformowała o pozyskaniu Lennarta Czyborry.

20-latek ma za sobą niezwykle udany okres w barwach Heraclesa Almelo. Jego dobra postawa spowodowała, że zainteresowały się nim zamożniejsze kluby. Ostatecznie przeniesie się do Atalanty Bergamo.

Lewy defensor związał się z włoskim pracodawcą długoletnim kontraktem, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. Jego poprzedni zespół zarobił na nim cztery i pół miliona euro.

Wspomniany transfer może oznaczać, że Atalanta zrezygnuje z Arkadiusza Recy i po prostu go sprzeda w letnim oknie transferowym (obecnie Polak przebywa na wypożyczeniu w SPAL).

Czyborra rozegrał w tym sezonie łącznie 21 meczów. Strzelił w nich dwie bramki. Do swojego dorobku dorzucił cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy