Oficjalnie: Czyhrynśkyj w Dnipro

Oficjalnie: Czyhrynśkyj w Dnipro
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Dnipro Dniepropietrowsk

Dmytro Czyhrynśkyj podpisze kontrakt z Dnipro Dniepropietrowsk.

28-latek rozwiązał dziś za porozumieniem stron kontrakt z Szachtarem Donieck (WIĘCEJ: http://transfery.info/73459,oficjalnie-czyhrynskyj-odchodzi-z-szachtara). Szybko znalazł jednak nowy zespół - w najbliższym czasie pojedzie na obóz do Hiszpanii z drużyną Dnipro Dniepropietrowsk. Wszelkie warunki kontraktu zostały już uzgodnione, brakuje tylko oficjalnego podpisu obu zainteresowanych stron.

Ukraiński obrońca uzyskał już prawo do występowania w Lidze Europy - w 1/16 finału tych rozgrywek Dnipro zmierzy się z Olympiakosem Pireus. Nowy zespół Czyhrynśkiego zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli ligi ukraińskiej.

Nowy nabytek klubu z Dniepropietrowska tej zimy był przymierzany do występów w Legii Warszawa. 29-krotny reprezentant Ukrainy jest znany głównie z transferu do FC Barcelona w 2009 roku. Czyhrynśkiyj nie poradził jednak sobie z presją gry w wielkim klubie i po roku powrócił do ojczyzny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy