OFICJALNIE: Dante Leverock w Radomiaku Radom

OFICJALNIE: Dante Leverock w Radomiaku Radom
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom poinformował o zakontraktowaniu Dante Leverocka.

Podchodzący z Bermudów rosły defensor (195 centymetrów wzrostu) pozostawał bez klubu od listopada 2019 roku, kiedy to zakończył on współpracę z irlandzkim Sligo Rovers. To już jednak nieaktualne, bowiem 27-latek podpisał właśnie kontrakt z przedstawicielem I ligi.

Mający na swoim koncie 24 występy w kadrze narodowej Leverock zawarł porozumienie z Radomiakiem Radom, które obowiązuje do 30 czerwca. Ponadto w umowie istnieje zapis o możliwości przedłużenia jego przygody z polskim klubem o następne 12 miesięcy.

Prawonożny stoper, który słynie z dobrej gry głową, to kapitan reprezentacji Bermudów. W piłkarskim CV posiada on takie ekipy jak Staines Town, Harrisburg City Islanders (obecnie Penn FC) czy Robin Hood FC.

To trzeci zimowy transfer Radomiaka. Wcześniej trafili do niego Merveille Fundambu oraz Cezary Miszta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy