OFICJALNIE: Dante Leverock w Radomiaku Radom

OFICJALNIE: Dante Leverock w Radomiaku Radom
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom poinformował o zakontraktowaniu Dante Leverocka.

Podchodzący z Bermudów rosły defensor (195 centymetrów wzrostu) pozostawał bez klubu od listopada 2019 roku, kiedy to zakończył on współpracę z irlandzkim Sligo Rovers. To już jednak nieaktualne, bowiem 27-latek podpisał właśnie kontrakt z przedstawicielem I ligi.

Mający na swoim koncie 24 występy w kadrze narodowej Leverock zawarł porozumienie z Radomiakiem Radom, które obowiązuje do 30 czerwca. Ponadto w umowie istnieje zapis o możliwości przedłużenia jego przygody z polskim klubem o następne 12 miesięcy.

Prawonożny stoper, który słynie z dobrej gry głową, to kapitan reprezentacji Bermudów. W piłkarskim CV posiada on takie ekipy jak Staines Town, Harrisburg City Islanders (obecnie Penn FC) czy Robin Hood FC.

To trzeci zimowy transfer Radomiaka. Wcześniej trafili do niego Merveille Fundambu oraz Cezary Miszta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy