Oficjalnie: Dariusz Formella już teraz w Lechu Poznań

Oficjalnie: Dariusz Formella już teraz w Lechu Poznań
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: KKS Lech Poznań

Dariusz Formella nie w lipcu, a już teraz zasili zespół Lecha Poznań.

Młody piłkarz Arki Gdynia wczoraj podpisał z Lechem nowy kontrakt, który miał obowiązywać od 1 lipca 2013 roku, ale włodarze "Kolejorza" lubią ostatnio przyspieszać to, co nieuniknione i tym razem było podobnie.

Więcej informacji na temat przenosin Formelli do Lecha znajdziecie tutaj - http://transfery.info/56675,oficjalnie-formella-od-lipca-w-lechu

- Doszliśmy dziś do porozumienia z zarządem Arki Gdynia w sprawie wypożyczenia Darka do naszego zespołu na rundę wiosenną. Najbliższe miesiące zawodnik spędzi już zatem w pierwszym zespole "Kolejorza" - mówi członek zarządu ds. sportu Lecha, Piotr Rutkowski. 

Formella w zespole Mariusza Rumaka będzie występował z numerem 28. Jest także brązowym medalistą Mistrzostw Europy do lat 17. Najbardziej lubi grać na pozycji napastnika, ale może również występować na skrzydle.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy