OFICJALNIE: David Martin w WHU

OFICJALNIE: David Martin w WHU
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: West Ham United

West Ham United poinformował o pozyskaniu Davida Martina.

33-latek od dwóch lat był bramkarzem Millwall, z którym jednak jego umowa wygasa już 30 czerwca bieżącego roku. Tym samym nadarzyła się okazja do pozyskania doświadczonego golkipera i wykorzystał ją West Ham United.

„Młoty” skontaktowały się z byłym młodzieżowym reprezentantem Anglii i wypracowały z nim porozumienie, które zakłada dwuletnią współpracę z możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 

Warto dodać, że przy wyborze nowego klubu David Martin kierował się względami osobistymi. Jego ojciec spędził bowiem w West Hamie 22 lata, z czego 19 w pierwszym zespole. Teraz on sam będzie pracował na sukcesy londyńskiej drużyny, która w sezonie 2018/2019 zajęła dziesiąte miejsce w Premier League. 

Podczas swojej przygody z Millwall 33-latek rozegrał w sumie 15 spotkań i trzy razy zachował czyste konto.

Dla „Młotów” to już drugie wzmocnienie pozycji bramkarza w zespole. Pierwszym był angaż również 33-letniego Roberto.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy