OFICJALNIE: David Martin w WHU

OFICJALNIE: David Martin w WHU
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: West Ham United

West Ham United poinformował o pozyskaniu Davida Martina.

33-latek od dwóch lat był bramkarzem Millwall, z którym jednak jego umowa wygasa już 30 czerwca bieżącego roku. Tym samym nadarzyła się okazja do pozyskania doświadczonego golkipera i wykorzystał ją West Ham United.

„Młoty” skontaktowały się z byłym młodzieżowym reprezentantem Anglii i wypracowały z nim porozumienie, które zakłada dwuletnią współpracę z możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 

Warto dodać, że przy wyborze nowego klubu David Martin kierował się względami osobistymi. Jego ojciec spędził bowiem w West Hamie 22 lata, z czego 19 w pierwszym zespole. Teraz on sam będzie pracował na sukcesy londyńskiej drużyny, która w sezonie 2018/2019 zajęła dziesiąte miejsce w Premier League. 

Podczas swojej przygody z Millwall 33-latek rozegrał w sumie 15 spotkań i trzy razy zachował czyste konto.

Dla „Młotów” to już drugie wzmocnienie pozycji bramkarza w zespole. Pierwszym był angaż również 33-letniego Roberto.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy