OFICJALNIE: Dawid Kocyła w Wiśle Płock

OFICJALNIE: Dawid Kocyła w Wiśle Płock
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Płock

Dawid Kocyła został zawodnikiem Wisły Płock.

17-letni napastnik, który do tej pory występował w GKS-ie Bełchatów, podpisał z Wisłą kontrakt ważny do 31 grudnia 2022 roku.

Urodzony w Bełchatowie Kocyła jest wychowankiem GKS-u. Jeszcze w poprzednim sezonie występował on w Centralnej Lidze Juniorów. W obecnych rozgrywkach wybiegał 15 razy na murawy I ligi. Młodziutki napastnik, który może być wykorzystywany zarówno na środku ataku, jak i na skrzydle, strzelił trzy gole.

Kocyła jest reprezentantem Polski do lat 19. Debiut w kadrze zaliczył kilka miesięcy temu.

W 18 dotychczasowych spotkaniach Ekstraklasy Wisła zdobyła 27 punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli. Pozyskanie Kocyły to pierwszy zimowy ruch transferowy płocczan.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy