OFICJALNIE: Deniss Rakeļs wrócił na Łotwę

OFICJALNIE: Deniss Rakeļs wrócił na Łotwę fot. Shutterstock
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FK RFS

Deniss Rakeļs, który w przeszłości grał w Ekstraklasie, to nowy nabytek FK RFS.

Deniss Rakeļs trafił do Polski jako 19-latek. W 2011 roku za kwotę blisko 400 tysięcy euro pozyskało go Zagłębie Lubin.

W barwach „Miedziowych” wielkiej furory nie zrobił. Jego kariera nabrała rozpędu dopiero trzy lata później, kiedy pozyskała go Cracovia.

Pod Wawelem wyrósł on na lidera „Pasów”, dzięki czemu zapracował sobie na transfer zagraniczny i za pół miliona euro trafił do brytyjskiego Reading.

Anglii również nie zawojował i ponownie zakotwiczył w Polsce: najpierw w Lechu Poznań, później przeniósł się do Cracovii, gdzie jednak mu się nie powiodło.

Rakeļs, który ostatnio występował w cypryjskim Pafos, postanowił wrócić na Łotwę. Zgłosił się po niego lider jego rodzimej ekstraklasy, a więc FK RFS.

Z nowym pracodawcą podpisał on kontrakt do 31 grudnia 2022 roku.

Łotysz, który może grać tak na skrzydle, jak i środku ataku, rozegrał na boiskach Ekstraklasy blisko 100 spotkań. Strzelił w nich 27 bramek i zanotował 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy