OFICJALNIE: Dennis Stojković wraca do Torino

OFICJALNIE: Dennis Stojković wraca do Torino
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Torino

Torino poinformowało, że Dennis Stojković wrócił do klubu. 18-latek w ostatnim czasie reprezentował barwy Partizana.

Dennis Stojković od dziecka był fanem Torino, a następnie przyszło mu grać w klubowej akademii. Tam znakomicie się rozwijał i w wieku 14 lat uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych graczy w zespołach młodzieżowych. To wtedy zaczęły się nim interesować największe europejskie drużyny.

Wśród nich była Chelsea, chcąca ściągnąć go do siebie. Problemem okazał się jednak przepis o piłkarzach spoza Unii Europejskiej, który uniemożliwił mu zmianę otoczenia. W związku z tym po Serba zaczęły zgłaszać się włoskie kluby takie jak Juventus i Inter Mediolan. Oba szczególnie zwracały uwagę na jego technikę oraz wysoką etykę pracy.

Stojković w tamtym momencie trafił jednak na nieodpowiednich ludzi, którzy zamiast w odpowiedni sposób prowadzić jego karierę, patrzyli tylko, jak sami mogą wykorzystać całą sytuację do własnych interesów. To ostatecznie poskutkowało tym, że chłopak wylądował w Partizanie. Tam udało mu się zanotować siedem występów w serbskiej ekstraklasie.

18-latek rozwiązał jednak kontrakt z klubem i ponownie zasilił szeregi Torino. W Turynie liczą przede wszystkim na to, że po kilku latach niepowodzeń, w miejscu, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki, pokaże drzemiący w nim potencjał. W tym momencie dołączył do seniorskiej drużyny, ale niewykluczone, że również będzie występować w zespole Primavery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy