OFICJALNIE: Di Carmine w Crotone

OFICJALNIE: Di Carmine w Crotone
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crotone

Crotone pozyskało Samuela Di Carmine.

32-latek nie miał dużych szans na to, by regularnie występować w barwach Hellasu Werona. Z tego też powodu wspólnie z agentem postanowili rozejrzeć się za innym klubem.

Największą determinację w sprawie przejawiło Crotone, do którego Di Carmine przenosi się na zasadzie wypożyczenia. Strony doszło do porozumienia w kwestii umowy do 30 czerwca 2021 roku.

Napastnik postara się pomóc nowej ekipie w walce o utrzymanie na najwyższym szczeblu we Włoszech.

Jest on wychowankiem Fiorentiny. W swojej karierze grał też między innymi dla Queens Park Rangers, Perugii i Frosinone.

Do Hellasu trafił natomiast w lipcu 2019 roku. Od tamtej pory zanotował 63 występy, a jego dorobek to 20 bramek. Ponadto ma też na swoim koncie cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy