OFICJALNIE: Di Carmine w Crotone

OFICJALNIE: Di Carmine w Crotone
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crotone

Crotone pozyskało Samuela Di Carmine.

32-latek nie miał dużych szans na to, by regularnie występować w barwach Hellasu Werona. Z tego też powodu wspólnie z agentem postanowili rozejrzeć się za innym klubem.

Największą determinację w sprawie przejawiło Crotone, do którego Di Carmine przenosi się na zasadzie wypożyczenia. Strony doszło do porozumienia w kwestii umowy do 30 czerwca 2021 roku.

Napastnik postara się pomóc nowej ekipie w walce o utrzymanie na najwyższym szczeblu we Włoszech.

Jest on wychowankiem Fiorentiny. W swojej karierze grał też między innymi dla Queens Park Rangers, Perugii i Frosinone.

Do Hellasu trafił natomiast w lipcu 2019 roku. Od tamtej pory zanotował 63 występy, a jego dorobek to 20 bramek. Ponadto ma też na swoim koncie cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy