OFICJALNIE: Dominika Grabowska w FC Fleury 91

OFICJALNIE: Dominika Grabowska w FC Fleury 91
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Fleury 91.

Zawodniczka Górnika Łęczna Dominika Grabowska przenosi się do FC Fleury 91.

Po trzech latach spędzonych w Górniku Łęczna Polka zdecydowała się na zmianę otoczenia i wyjazd zagraniczny. Postanowiła, że będzie kontynuować karierę we Francji.

Grabowska przeprowadza się do FC Fleury 91. Z nowym pracodawcą podpisała kontrakt, który ma obowiązywać co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Sama zainteresowana zabrała głos w sprawie. - Jestem naprawdę szczęśliwa. Myślę, że potrzebowałam nowego projektu zagranicznego. Jestem młodą zawodniczką, więc będę chciała zdobywać doświadczenie. Czas na nowe wyzwania. Liga francuska jest bardzo mocna i stoi na wysokim poziomie. Nie mogę doczekać się, aż zacznę tu grać -powiedziała.

Nowa ekipa Polki to siódma siła minionego sezonu Division 1, czyli najwyższego poziomu rozgrywkowego, jeśli chodzi o piłkę nożną kobiet nad Sekwaną.

Pomimo zaledwie 21 lat, Grabowska ma na swoim koncie kilka sukcesów. Wspólnie z Górnikiem Łęczna świętowała trzykrotnie zdobycie tytułu mistrzyń Polski. Ponadto sięgnęła z tą drużyną po Puchar Polski w 2018 roku.

Pomocniczka ma na swoim koncie 41 występów w dorosłej reprezentacji naszego kraju. Jej dorobek to sześć goli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piłkarski Brexit, czyli utrudnienia w transferach do Premier League. 15 punktów do raju [OFICJALNIE] Piłkarski Brexit, czyli utrudnienia w transferach do Premier League. 15 punktów do raju [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy