OFICJALNIE: Domowa koszulka Leicester na nowy sezon [FOTO]

OFICJALNIE: Domowa koszulka Leicester na nowy sezon [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leicester City

Leicester City zaprezentowało domową koszulkę na sezon 2019/2020.

Pierwsze trykoty „Lisów” standardowo będą niebieskie. Z przodu koszulki jaśniejsze i ciemniejsze kwadraciki w tym kolorze stworzą „szachownicę”. Logo producenta, a więc Adidasa, oraz paski na barkach będą złote.

Komplet uzupełnią białe spodenki oraz niebieskie getry. Na tych częściach stroju również znajdą się złote paski.

Wiadomo już, że bramkarze „Lisów” będą mieli do dyspozycji bluzy w kolorach: czarnym, złotym oraz siwym. Wkrótce klub z King Power Stadium powinien zaprezentować też nowe wyjazdowe stroje drużyny.

Na kolejkę przed końcem sezonu Leicester zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Premier League.  

o

o

o
o
o


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy