OFICJALNIE: Dragus, Magallán i Henrique w Crotone. Beniaminek Serie A szuka dalej wzmocnień na wagę utrzymania

OFICJALNIE: Dragus, Magallán i Henrique w Crotone. Beniaminek Serie A szuka dalej wzmocnień na wagę utrzymania
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crotone

Crotone pozyskało w ostatnich dniach kilku nowych piłkarzy - Denisa Dragusa, Lisandro Magallána i Eduardo Henrique.

Beniaminek Serie A kontynuuje ofensywę transferową. Po sprowadzeniu takich zawodników jak Luis Rojas czy Emmanuel Rivière przyszedł czas na kolejne ruchy.

Denis Dragus przeprowadza się do Crotone ze Standardu Liège na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto znalazła się w niej opcja wykupu po wspomnianym okresie za konkretną kwotę. Ta jednak nie jest znana.

21-latek powinien rywalizować o miejsce w składzie z Simym i wspomnianym Rivièrą.

Młody Rumun rozegrał w poprzednim sezonie w pierwszej drużynie trzy mecze. Ani razu nie udało mu się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.

26-letni Magallán jest argentyńskim środkowym obrońcą, który nie odnalazł się w Ajaksie. Do Crotone został również wypożyczony do końca sezonu z opcją transferu definitywnego. Amsterdamczycy wypożyczają go po raz drugi - ostatni sezon spędził w Alavés, w którego barwach zanotował 17 występów w LaLidze.

25-letni defensywny pomocnik Eduardo Henrique również trafia do Crotone na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu ze Sportingu. W ostatnim sezonie ligi portugalskiej Brazylijczyk zagrał w 15 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy