OFICJALNIE: Dragus, Magallán i Henrique w Crotone. Beniaminek Serie A szuka dalej wzmocnień na wagę utrzymania

OFICJALNIE: Dragus, Magallán i Henrique w Crotone. Beniaminek Serie A szuka dalej wzmocnień na wagę utrzymania
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crotone

Crotone pozyskało w ostatnich dniach kilku nowych piłkarzy - Denisa Dragusa, Lisandro Magallána i Eduardo Henrique.

Beniaminek Serie A kontynuuje ofensywę transferową. Po sprowadzeniu takich zawodników jak Luis Rojas czy Emmanuel Rivière przyszedł czas na kolejne ruchy.

Denis Dragus przeprowadza się do Crotone ze Standardu Liège na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto znalazła się w niej opcja wykupu po wspomnianym okresie za konkretną kwotę. Ta jednak nie jest znana.

21-latek powinien rywalizować o miejsce w składzie z Simym i wspomnianym Rivièrą.

Młody Rumun rozegrał w poprzednim sezonie w pierwszej drużynie trzy mecze. Ani razu nie udało mu się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.

26-letni Magallán jest argentyńskim środkowym obrońcą, który nie odnalazł się w Ajaksie. Do Crotone został również wypożyczony do końca sezonu z opcją transferu definitywnego. Amsterdamczycy wypożyczają go po raz drugi - ostatni sezon spędził w Alavés, w którego barwach zanotował 17 występów w LaLidze.

25-letni defensywny pomocnik Eduardo Henrique również trafia do Crotone na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu ze Sportingu. W ostatnim sezonie ligi portugalskiej Brazylijczyk zagrał w 15 meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy